повернутися

В Cakewalk Pro Audio є помилка при підтримці нелатинських символів. Для її виправлення необхідно внести зміни в системний реєстр Windows.
Якщо Ви не знаєте як, взагалі, це робиться, у Вас немає Cakewalk Pro Audio чи Windows - сторінку далі не читайте, а знайдить того, хто в цьому розуміється!!!

 1. В Cakewalk Pro Audio в вікні Lyrics view настройте шрифти А та В на англійському тексті (можливо скачати такий файл на моєму сайті з іншої сторінки).
 2. Щось змінить в вікні Staff veiw (для утворення розділу в реєстрі).
 3. Закрийте Cakewalk.
 4. Використовуючи редактор реєстру Windows, відкрийте розділ (надан для версії 8.0)
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Cakewalk Music Software\Cakewalk Pro Audio\8.0\Lyrics view
 5. Змінить значення параметрів Font1Name та Font2Name на Arial Cyr (для Arial) чи Times New Roman Cyr (для Times New Roman).
 6. Використовуючи редактор реєстру Windows, відкрийте розділ (надан для версії 8.0)
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Cakewalk Music Software\Cakewalk Pro Audio\8.0\Staff View
 7. Змінить значення параметру FontDescLyric на Arial Cyr (чи Times New Roman Cyr); цифри не змінювайте
 8. Запустить Cakewalk.

Після цього Ви не будете мати можливості вносити зміни в відображення lyrics в Cakewalk Pro Audio. Якщо буде потреба - внесить зміни в інши параметри реєстру (якщо тямитє) чи повторить пункти 3-5,8 (3, 6-8), убравши Cyr внесить правку - знов повторить "кирилізацію".

Ви маєте змогу просто встановити старий шрифт (не поділений на кодові сторінки) не редачуючи реєстр, якщо такий у Вас встановлений і Ви так бажаєте.

Якщо Ви станете використовувати текст на інший мові (наприклад німецькій), змінюйте для нього параметри на стандартні (Arial). Для мов з іншими кодовими сторінками (...турецької) встановлюйте відповідне ім'я шрифту.