ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

    Якщо вас турбують проблеми, пов’язані зі станом зубів, завжди раді надати вам необхідну допомогу та лікування в чудовій київській клініці стоматології «ОЛГРІС».
    До ваших послуг – сучасні лікувальні технології та обладнання, стоматологічні матеріали провідних виробників і головне – досвідчені лікарі, в тому числі з досвідом роботи за кордоном.
     В клініці виконуються: лікування, всі види сучасного протезування, реставрація, декоративне оздоблення зубів, а також ортодонтичне лікування (виправлення зубного ряду) та імплантація.
    Розцінки на стоматологічні роботи – в розумних межах. Ми робимо все, аби зробити їх якомога більш доступними, але такими, які забезпечують високу якість стоматологічних матеріалів.

    В «Олгрісі» діє система знижок – для обслуговування родин, для постійних клієнтів та в залежності від обсягу послуг, що надаються.
    Менеджери нададуть вам необхідні пояснення та консультації щодо вартості та організації послуг у повній відповідності з правами та обов’язками пацієнтів і клініки, встановленими згідно законодавства України.
Чекаємо на вас за адресою:
ХАРКІВСЬКЕ ШОСЕ, 150/15, що на розі з вул. Тростянецькою.
    Працюємо без вихідних з 9 до 21 години.
    Запис на прийом проводиться безпосередньо в клініці, а також за телефонами 560-63-12, 560-61-37, 067-230-67-80 та електронною поштою dentist@olgris.kiev.ua.

Бажаємо вам здоров’я та гарного настрою!


І на останнє: завжди будьте у доброму гуморі; це надійна запорука ефективного лікування.

[an error occurred while processing this directive]
інші ресурси сайту
інші ресурси

Антропометрические таблицы для детей
Консультації з веб-технологій